Silgi kullanmadan resim çizme sanatina hayat denilmektedir.
(John Christian)
Aydemir ZEZGİNER

E-Posta:
aydemir.sezginer@hotmail.com

ÖNÜMÜZDEKİ YEREL VE GENEL SEÇİMLER

ÖNÜMÜZDEKİ YEREL VE GENEL SEÇİMLER

Bu seçimlerde zorlu bir imtihan dönemime giriyoruz. Bu imtihan Hür irademizle geleceğimize sahip çıkmak için önemli bir fırsattır.


 


Türk milletinin, varlığını ebediyen sürdürebilmesi ve milli devletin bekası. İçin, Milli ve manevi değerlerimizle tarihi ve kültürel zenginliklerimizin korunması ve yaşatılması şarttır. 
Eğitimde, siyasette temel amaç: yüce Türk milletinin milli ve manevi değerleri ile tarihi ve kültürel zenginliklerine sahip çıkmak, kardeşlik hukuklunu ve dayanışma kültürünü geliştirmek Devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü, hak ve menfaatlerini korumak olmalıdır.
Milli ve manevi değerlerimizin ayaklar altına alınarak, devletin yönetilemeyeceği gerçeği milletimizce bilinmelidir.

Haçlıların, Siyonistlerin, İnsanlık ve İslam düşmanlarının, Emperyalistlerin asırlardır Türk milletini Anadolu coğrafyasından silme hayallerin gerçekleştirilmesi kabul edilemez.
Sahip olduğumuz coğrafya, milyonlarca şehidimizin canları ve kanları pahasına vatan yapılmıştır. Demokrasi, barış ve küreselleşme söylemleri ile böldürülemez. Teröre feda edilemez, hiçbir Türk vatandaşı bu zillete boyun eğemez.

Kadın, çocuk, asker sivil binlerce vatandaşımızı katleden şehit, eden Terörist katiller, kayıtsız şartsız silahları ile birlikte teslim alınıp, adalete teslim edilerek, cezalandırılmadıkça, bu millet huzura kavuşamayacaktır.
Katillerle pazarlık edilmemeli onların menfur yol haritalarına boyun eğilmemelidir. eşkıyanın hükümran olmasına, isteklerine boyun eğilmemelidir.. 
Bu aziz vatanın tapusu Türk milletine aittir. Dünya milletlerine kabul ettirilmiş ve onaylattırılmıştır. Hiç bir millete, etnik unsura, mezhebe, tarikata teslim edilemez böldürülemez.
Bu millet,zamanımızda bir çok İslam devletinin içerisine sürüklendiği badirelere, kan ve göz yaşına, kargaşalara, ırz ve namus ihlallerine sürüklenmemeli dir..

 


SAFLAR VE TARAFLAR


 


VATANSEVER VE TÜRK İslam Milliyetçisi olduğunuzu söyleyeceksiniz, vatan bölücülere, Türk kimliğini Anadolu’dan silmek isteyenlere destek vereceksiniz. Bu ne turşu bu ne perhizdir. PKK ile aynı söylemleri paylaşacaksınız. .Hayretler içindeyim. MİLLİ MÜCADELE KAHRAMANLARIMIZIN ESERİ MİLLİ DEVLETİ ORTADAN KALDIRMAK İSTEYENLERE PAYANDA OLACAKSINIZ.


 Bu gün bu ülkede Sağ, sol, Etnik farklılık, Din ve mezhep ayrılıkları sorun olmaktan çıkmıştır. İki taraf vardır


 


1-Ne mutlu Türküm diyebilenler milli devletin yanın da olanlar, Vatanına milletine, devletine sahip çıkanlar, hak ve adaletten yana olanlar


2- birde Müslüman Türk milletini Anadolu coğrafyasından silmek isteyenler. Mal varlıklaını üçe beşe katlayanlar, Haçlı ve Siyonist emperyalizmin yandaşları, iş birlikçileri ve de GAFLET, DELALET VE HIYANET İÇİNDE OLANLAR.


 SAFINIZI SEÇİN BEYLERBu ülke bu millet tarihte Türk’tü Halende Türk dür. Sonsuza kadar da Türk Olarak yaşayacaktır.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE


2014-02-10 Bu Yazı 4525 kez okundu

Son Yazıları

ÖNÜMÜZDEKİ YEREL VE GENEL SEÇİMLER
BOZKURTLAR
Afrika’nın İki Yüzü
BİZİ ALDATAN BİZDEN DEYİLDİR.
Yorumlar