Yazı Detayı
01 Mart 2021 - Pazartesi 22:18
 
HOCALI KATLİYAMINI UNUTMAMAK İÇİN
Numan Aladağ
selcukluipekyolu@gmail.com
 
 
DEĞERLİ OKUYUCULAR,

 

İpekyolu Medya ailesi olarak, 25 Şubat 1992 yılında Hocalı da hayatlarını kaybeden Azeri kardeşlerimizi  Rahmetle anıyor, Cenab-ı Allah, bir daha böyle acıları bizlere göstermesin diyor, Büyük Türk Dünyasına sabır-ı cemil diliyoruz..

 

25 Şubat 1992 yılı, 20'ci asrın en kanlı katliamlarında birine imza attı. 613 Azeri kardeşimiz (soydaşımız) hayatını kaybetti. 

 

Değerli okuyucularımız, 

Ermeni'lerin bu yaptıklarına zalim Fransa'nın, tarihin de onaylamadığı sözde soykırımı bahane edip, Türk milletine, yıllardır iftira atıyor.

 

Ayrıca Fransa, İslam Dünyasının Peygamberi Hz. Muhammed (s.a.v.) Hazretlerine hakaret etmesi ve 2020-2021 eğitim dönemi tarih kitaplarında, “Kürt Devleti kurulmalıdır” diyerek, Türkiye Cumhuriyeti devletini suçlamaktadır.  

 

Fransa’nın bu zulmüne destek veren içimizdeki bizden olup, bize karşı olan anlayışları; Türkiye de 2200'e yakın mağazaya sahip mağaza zincirinin, zalim Fransa'nın bu zulmünü görmemezlikten gelip ve yaptıklarına destek yaklaşımlarını, mağazalarında Fransa sermayesi olan başta su olmak üzere süt ürünlerini satarak, örtülü destek olmalarını, anlayamıyorum.

 

Zalim Fransa ve bu zulme örtülü destek veren mağaza zinciri, maddi gücüne güvenmesinler. Türk milletinden büyük yalnızca Cenab-ı Allah vardır. 

 

Şüheda kanıyla sulanmış, bağrında hürriyet ve istiklal rüzgarlarının estiği vatan toprakları üzerinde Ay-Yıldızlı bayrağımızın şanla, şerefle dalgalandığını görüp de heyecanlanmayacak bir Türk tasavvur edilebilir mi? Hiç şüphe yok ki bu soruya verebilecek bir tek cevap vardır, hayır…

 

Ay-Yıldızlı bayrak bizim varlığımızın, istiklal ve hürriyetimizin sembolü, şu topraklar üzerinde insanlık şeref, vefakâr duyguları ve haysiyetiyle yaşama hak ve kudretine sahip olduğumuzun beraatıdır.

 

Cenab-ı Allah'ın böyle eşsiz ve emsalsiz yüce bir nimetine nail olan Müslüman Türk'ün şükran dolu bir gönülle bu nimet üzerine eğilmesi, Büyük Türk Milleti'nin, en büyük Milli görevlerinden biridir.

 

Değerli okuyucularımız, bayraklar çok eski tarihlerden beri milletlerin istiklallerini ifade eder, üzerinde milletlerin tarihi geleneklerini sembolik bir şekilde izah ederdi. En eski milletlerin tarihi geleneklerini sembolik bir şekilde izah ederdi. En eski milletlerin ordularında çeşitli resim ve işaretlerle şecaatleri bayraklarında gösterilirdi. Tarihin derinliğine inerek bayrağın gelişmesini tetkik edecek olursak, şu neticeyi elde etmiş oluruz: Tarihte eski İranlıların, Asurların, Sümerlerin, Hititlerin ve diğer eski milletlerin bayrakları olduğu görülmektedir. 

 

Biz Türklerde ise bayrak kullanmak adeti çok eski devirlere dayanır. İslam dinini kabulden önce muhtelif Türk devletlerinde Damga ve Tuğ gibi adlarla bayrak kullanmıştır. İlk Türk İmparatorluğu olan Orta Asya Hun Devletinde, bayrağın üstünde kurt timsali bulunuyordu. İslamiyet’i kabulden sonra Türklerin kurdukları ilk büyük imparatorluk olan Gazneliler de siyah bayrak kullandılar. Bugünkü Türkiye’mizde kurulan ilk Türk devleti olan Anadolu Selçukluları da siyah bayrak kullanmışlardı. Fakat daha sonra Türkün Hilali bütün İslam dünyasının alamet-i farikası olmuştur. Dünyanın her tarafındaki Müslüman mabetlerinin kubbe minarelerin üstünde bulunan sembolik hilal bundan ileri gelmektedir.

 

Müslüman Türk Milleti'nin öz değerlerine ve tarihine eğilmesi lazım ki, Hocalı katliamını yapan zalim Ermenilere destek veren ülke, ticari kurum mağazalarına ve kişilere ekonomik boykot uygulayarak haddini bildirelim.

 

Eğer bu 2200 mağaza zinciri, velinimeti olan Türkler'i seviyorsa, onların düşmanlarını sevmiyorsa, bunun iki sebebi vardır. Evet, mağaza zinciri Türk milletinin duygularını doğrulayan iki sebep: Biri maddi, diğeri manevi iki sebep.

 

Bu mağaza zinciri, veliniymeti olan Türkler'i niçin sevdiğini, Türkler'in düşmanlarını niçin sevmediğini duygu ve düşüncelerini açıkça söylemelidirler. 

 

Tarihten günümüze kadar Türk Milletini, anarşik-ekonomik dahil, hiçbir baskı ve tehdit durduramamıştır ve durduramaz da. Bunun en son örneği; sanayi ötesi toplum ülkelerinin, Fetö denen "İhanet şebekesi"'ne her türlü maddi-manevi desteklerine rağmen 15 Temmuz da, önce Allah onların belalarını verdi, sonra da Büyük Türk Milletinin, ruhunda taşıdığı birlik-beraberliği, dahili ve harici vatan hainlerine haddini bildirmiştir.

 

Büyük Türk Milleti'nin bölünmez bütünlüğünü, Fetö terör örgütü ahlakı ile anarşik-ekonomik terör oluşturmaya sebep olan raf bedeli şartı ile bozma hayalinde olanlar, Türk tarihinin Zafer'lerle dolu olduğunu bilsinler. Australia-Silver şehri Brokin Hill savaşında, iki isimsiz Kahraman Türk'ün zaferinin bilincinde olmalıdırlar.

 

İç ve dış riyakar ''İhanet şebekeleri'' iyi bilmelidirler ki, Türk Milletinin ruhunda taşıdığı vatan kavramı ve maddi-manevi birlik-beraberlik duygularıyla, bencil çıkarcılara karşı yenemeyeceği, aşamayacağı hiçbir engel yoktur.  

 

Türk Milliyetçiliği, ekonomik Milliyetçilik ve vatanseverlik İstismar edilemez. Türklerin ruhunda daima Allah korkusu vardır.

 

Anarşik-ekonomik terör ve her türlü ahlaksızlıkların oluşturulmasına sebep olan raf bedeli şartı, jet hızı ile uygulaması devam etmektedir. Raf bedeli şartı demek; iş başındaki Türkiye Cumhuriyeti hükümetinin, adli ve güvenlik kurumlarının işlerini zora sokup, başarısız olmasının ilk sırada yer aldığı demektir.

 

Yerli sermaye (%100 Türk sermayesi) istismar edilemez. Ekonomik Milliyetçilik duygularıyla, özellikle anne-baba ve öğretmenlerin gençlere Milli sermayenin stratejik önemini anlatarak, yerli malına sahip çıkıp ilgi duyarak tercih etmeliyiz.

 

Ayrıca Suriyelilerin, Türkiye de ki ticari faaliyetleri, anarşik-ekonomik terör faaliyetlerinin meydana gelmesine ve Türk milletinin sosyal güvencesini de tehdit etmektedir. Suriyelileri çalıştıranlar, hem sosyal güvenlik primi ve hem de vergi kaçakçılığının ilk sırada yer almakta olduğunun bilincinde olup, mevcut yanlış olan bu uygulama ile çalıştırmamalıyız. Onların da mağdur olmamaları yönünde rasyonel bir çözüm bulunmalıdır.

 

Suriyelilerle ilgili Çalışma ve İç işleri Bakanlıkları başta olmak üzere diğer ilgili kurumlar, acilen Suriyelileri çalıştıranlara anarşik-ekonomik terör olaylarının meydana gelmemesi için, önce Türk vatandaşını işe alıp çalıştırmalıyız diye tedbir alınmalıdır.

 

Türkiye de bulunan Suriyeliler, Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlık ettiği Türkiye Cumhuriyeti Hükümetinin başarısız olmakla görevlendirildiğini edişe ediyorum. 

 

Suriyelilerin Türkiye de, vergi kaçakçılığı ve kara para hareketlilikleri her türlü anarşik-ekonomik ve  ahlaksızlıkların oluşmasına sebep olduğunun farkında mıyız?  

 

Diyanet işleri Başkanlığına hatırlatma:

Diyanet işleri başkanlığı, bu mağaza zincirlerine, 2021 Kurban bayramı için, şimdiden bildirmesi gerekir. Kurban kesen tasarruf sahibi, deriyi ve kelleyi istediği yere verme hakkına sahiptir diye uyarması gerekir.

 

Bu mağaza zinciri, sözde İslamiyete saygılıymış gibi, vekaletle kurban kesimi yapıyor, kurban kesen tasarruf sahibi, deriyi benin adıma Kahraman Türk Mehmetçik vakfına verin, kelleyi de bana getirin diyor, müşteri temsilcisi, T..a diyor ki: "Kurban derisini Mehmetçik Vakfına bağışlayamayız" ifadesiyle kurban kesen mağaza zinciri, açıkça Kahraman Türk Mehmetçiğine olan saygısını gösteriyor değil mi? 

 

Raf bedeli şartını karşılamak için, Türk sanayicisi eleman işten çıkarıyor, işine son verilen elemanlar da, her türlü ahlaksızlığa yöneliyorlar ve bu da anarşik-ekonomik terörün meydana gelmesine sebep olup iş başındaki Türkiye Cumhuriyeti hükümetinin işlerini zora sokmak değil midir?

 

Orgeneral Yaşar Büyükanıt diyor ki: "Sözde değil özde olmalıdır" Türkiye genelinde 2200 mağaza zincirine sahip bu mağaza markası, rahmetli Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın dediği gibi, "Özü ve sözü bir mi?"

 

Raf bedeli şartı, yerli-Milli sermayenin el değiştirmesi için, planlanan en kolay yoludur. 

 

RAF bedeli şartı ile %100 yerli sermayeyi yok eden mağaza zincirlerine, dur demek için, merhum Muh. Orgeneral Hamza Günalp'ın, ''Düşmanlarınıza karşı zaferi kazanmanın en kolay yolu, onlara ekonomik yaptırım uygulayarak, boykot edip darboğaza sürüklemektir.'' Hamza paşanın, Milli seslenişini esas alarak, domuz eti ürünleri ile helal ürünleri aynı dolapta satan o mağaza zincirlerine, ekonomik yaptırım uygulamalıyız. 

 

TBMM deki, Allah korkusu olan, vatansever tüm Milletvekillerine çağrı: 

Stratejik önem taşıyan ve her türlü ahlaksızlıklara sebep olan raf bedeli şartına, sigara ve COVİD-19 yasakları gibi, Türkiye'nin huzuru, sanayileşmesi ve tarımda modernleşmesi için, acilen caydırıcı kanunun çıkarılması gerekir. 

 

Bir ülkede, başta gıda ve içecek sanayi olmak üzere %100 yerli sermayeye ve tarımda modernleşmeye önem, veren ülkenin geleceği teminat altındadır.

 

Numan Aladağ diyor ki: ''Bir ülkede gerçek demokrasinin mevcudiyetinden bahsedebilmemiz için, ilk önce iktisadi demokrasinin kurulmuş olması gerekir. Siyasi partilerin varlığı, gerçek demokrasinin varlığını tamamlamaz.'' Bunun bir örneği: Perakende faaliyet gösteren binlerce mağaza zincirine sahip mağaza zinciri, RAF bedeli şartıyla açıkça Fransa sermayesine destek vererek, anarşik-ekonomik terör oluşturuyor. Ve bu mağaza zincirinin, yaklaşık 2200 mağaza zinciri ile iktisadi demokrasinin mevcudiyetini hiçe sayıyor.

 

Raf bedeli demek, kara para ve haksız rekabet demektir. 

 

Ey domuz eti ürünlerini satan ve raf bedeli şartı ile her türlü ahlaksızlıklara sebep olanlar, Hz. Muhammed ve Hadisleri kitabın yazarı, Abdulbaki Gölpınarı'nın Kasım 1964 yılında 3'cü baskının, 92'ci sayfasında 591 ci Hadis-i şerif-i: ''Kötü kişiyi anmaz, kötülüğünü söylemezseniz halk nereden bilecek onu? Kötü kişiyi kötülüğü ile anında halk, ondan çekinsin.'' hadis-i şerifi esas alarak, raf bedeli şartı liderliğini yapan bu mağaza zincirlerinin faaliyetlerinin bilincinde olup, ayrıca Recep Tayyip Erdoğan diyor ki: "Fransa sermayesini, Türk Milleti olarak, boykot etmeliyiz." 

 

Her Türkün, Vatanını ve milletini sevdiğinden asla şüphe edilemez...

Nerede İktisadi Demokrasinin olmadığı, nerede ikilik, nerede raf bedeli şartı, nerede bölücülük, nerede rüşvet, nerede riyakarlık orada bozgunculuk, orada felaket...

 

Cenab-ı Allah, ruhunda vatan sevgisi olanların, vatana hizmet etmesini kendilerine nasip etsin. 

Devletin malına, Ay-yıldızlı Bayrağımıza, toprağımıza, vatanımıza göz dikip, bencil ve çıkar amaçlı zarar verenlere fırsat inşallah. AMİN

 

Cümle Vatan şehitlerini, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü rahmetle, Gazileri minnetle anar. Hasta ve yaralılara acil şifalar dileriz.

 
Etiketler: HOCALI, KATLİYAMINI, UNUTMAMAK, İÇİN,
Yorumlar
Diğer Yazılar
YARATILIŞ DA Kİ DENGEMİZİ, RAMAZAN DA YAKALAYABİLİRİZ
ORUÇTA RUHUMUZU VE BEDENİMİZİ ARINDIRALIM
Patatesi sevmek için çok sebep var
Berat Gecesinin Bereketi
Çanakkale Zaferi ve Anzaklar
Huzur ve mutluluk için, Miraç Gecesi fırsattır
Regaip Kandilimizi Buruk Kutluyoruz
Kendini Bilmezlere, Türk Töremizden Cevap
KALBİNİZİ SEVİN MERCİMEK YİYİN
Manevi Hastalıkların Şifası (Dua)
YENİ YILDA ŞİFA KAYNAKLARI
Pandemi Döneminde Kekik Şifası
Salgın Sürecinde de Bal
Mikrop Her Yerde
ÖĞRETMEN
ATATÜRK'ü ve Cumhuriyeti Kuranları Rahmetle Anıyoruz
SADE YÜRÜYÜŞ YETMEZ
MEVLİD KANDİLİNİ VE; CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLARKEN...
Yer Fıstığını Bir Tanısak.
Damar Sertliği Sizi Korkutmasın
Dizlerinizde Ağrınız mı Var?
Türk Silahlı kuvvetlerinin tarihsel gücü
NANEDEN GELEN FERAHLATICI ŞİFALAR
Bağışıklık Sisteminizi Güçlendiren Doğal Yollar
KURBAN BAYRAMININ FAZİLETİ
Aklınızı Kurban Derisi İçin, Kiraya Vermeyiniz
Kurban Mesuliyetimizdir
15 Temmuz ve Ekonomik Terör
KİRAZDAN GELEN ŞİFA FIRSATTIR.
AHLAKSIZLIĞIN MİLLİYETİ YOKTUR
Türk Jandarma'sının Tarihsel Gücü
Kolonya İle Cilt Temizliğindeki Sakıncalar
Kalo-damar sağlığınız için Oğulotu
Ramazan Bayramı fırsat olsun
Kadir gecesi, ebedi kurtuluş
Kahramanlığa Aşık Türk Milleti ve 19 Mayıs
Haramlardan uzak durup, sünnete uygun yaşamalıyız.
TÜRKÜM DEDİM TOPRAĞIMA SARILDIM
Ramazan-ı Şerifin, Şifal-ı Armağanları
Ramazan-I Şerif'in Manevi İklimini Yaşayalım
23 Nisan 1920, Türk Gençliğinin Teminatıdır
Sağlığımız için Zencefil Yetiştirelim (2)
Sağlığınız için, zencefil doğal çözüm (1)
Berat Gecesi büyük bir fırsattır
KAYIT DIŞI EKONOMİ KORONAVİRÜS KADAR TEHLİKELİDİR
Miraç Kandili ve İbadetlerimiz
Regaip Kandilinin Fazileti
Beliniz Ağrıyorsa...
HUZURU KAÇIRMAYIN
Küresel Güçlerin Yönetiminde Para Trafiği
HUZUR VE YAŞAMDA ADALETİN önemi
Kış hastalıkları İçin Can Simidi
İSTEKLER, FIKRALAR ve ÇAĞRILAR
TÜRK GELENEKLERİNDE TEMİZLİK
2020 YILI, ÇALIŞARAK ÜRETİM YILI OLSUN
Tarım Bakanlığına Stratejik Öneri:
MİLLİ BEKAMIZA YÖNELEN EKONOMİK-SOSYAL TEHDİTLER
Sağlığımızı Koruyarak Mutlu Olmak
LİMON'daki Mucizeler
Balın Kanıtlanmış Sağlık Faydaları
Türk İslam geleneğinde Mevlid-i Şerif
EKONOMİK TERÖRLE MÜCADELE EDEREK, CUMHURİYETİ PAYİDAR KILALIM
Ziraatçı Mustafa Amca'dan Sağlık Tavsiyeleri
EĞİTİM VE ÖĞRETMİN ÖNEMİ
Çocuklarınızın sağlığı, RAF bedeli şartı ile güvence altında
ZAFER BAYRAMI VE HİCRİ YILBAŞI KUTLU OLSUN
BİLEN İÇİN ŞİFA HER YERDE
Türk İslam geleneklerinde Kurban Bayramı
Türk Ahlakı ve Müslümanlık
15 TEMMUZ İKTİSADİ DEMOKRASİ İÇİN BAŞLANGIÇ OLSUN
TÜRK AHLAKI VE DEMOKRASİ
TARİHİN BARIŞMAZ DÜŞMANLARI VE İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SEÇİMİ
BAYRAMI, MANA DERİNLİĞİNDE YAŞAYALIM
Bu Gecenin Kadrini Bilmek Gerek.
Sosyal Yardılaşma ve Sadaka-i Fıtır
İslamiyette Ruh Sağlığımız
LAHANANIN ŞAŞIRTICI FAYDALARI
Mart 2019 da ki, seçimlerde hise senedi alma yarışı
CUMHURİYET ve Tarımla Geleceğimiz Daha Güvenlidir.
ZAFER BAYRAMI VE EKONOMİK TERÖR
Vatan Sevgisi ve Raf Bedeli Şartı
Domates de ki mucizeler ve yerli malı
RÜŞVETE DUR DİYEBİLİRİZ
Kahraman TÜRK Milleti nin 15 Temmuz Zaferi
KİREÇLENME TEDAVİSİ İÇİN, MUCİZE REÇETELER
OĞUL OTU VE GİZLİ MUCİZELERİ
Güçlü irade ve Adalet
VAKİT RÜŞVETLE MÜCADEVE VAKTİDİR
MÜMİNLERİN BAYRAMI
Leyle-i Kadir Gecesi ve fazileti
24 Haziran Zaafer olsun
ATATÜRK VE RAMAZAN-I ŞERİF
Ekonomik Terör ve Kudüs
Ramazanı Şerif ve Huzurumuz
Devlet Bahçeli ve Mühendis Binali Yıldırımın Dikkatine
24 Haziran daki İrade, İstikbali Tayin Eder
Berat Gecesinin Bereketi
DEMOKRASİ DE İRADE ÖNEMLİDİR
Şahsiyet ve Topluma Hizmet
Karaciğer Yağlanmasına Bitkisel Destek
Regaip Kandili ve Biz
Çanakkale Ruhumz ve Anzaklar
TÜRKLER KİMDİR?
EKLEM İLTİHABI İÇİN, ZERDEÇAL-ZENCEFİL
Yetim Hakkı, Samimiyet ve Rüşvet
Her Sabah Alacağımız Kararlar, Her Akşam Kendimize Soracağımız
TEMEL GIDA-İÇECEK VE TARIM
ZAYIFLAMA VE İLTİHABI KURUTMA REÇETELERİ
CİLT GÜĞZELLİĞİNİZ İÇİN DOĞAL ÇÖZÜMLER
FİLİSTİNDEN HARRAN OVASINA
DUA, ŞİFA VE MUTLULUKTUR
MİSAFİR AĞILAMA GELENEKLERİ
Zencefil Varken, Grip Kader Olmasın
SANAYİLEŞMEYİ ENGELLEYEN DÜŞMANLAR
Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun
ÖĞRETMEN OLMAK KOLAY DEĞİL
BESLENME VE MİLLİ TARIM
'CUMHURİYET' BAYRAMDIR
Terör ve hastalık oluşturan sektörler
GÖZLE GÖRÜLMEYEN DÜŞMANLARIMIZ
KİREÇLENMEYE ÇÖZÜM REÇETELERİ
Sosyal hastalıklarımız (Rüşvet-Raf Bedeli)
MEVSİM DEĞİŞİKLİĞİNDE ÖKSÜRÜK TEDAVİSİ
Kurban Bayramını, Bayram Kılmak Elimizde
ZAFER BAYRAMININ 95 Cİ YILDÖNÜM COŞKUSU
Salatalıkla Sağlığı Yakala
TULSİ (FESLEĞEN) NİN FAYDALARI
ŞEHİTLERİMİZE VEFA
Raf Bedeli Uygulaması Karşısında Milli Duruş
Müminlerin Bayramı
Kadir Gecesi bir fırsattır
TEMİZLİK, MÜSLÜMANLIĞIN İLK ADIMIDIR
RAMAZANI ŞERİFİN GETİRDİKLERİ
PROTEİN SAVAŞINDA TÜRKİYE
TOPLUM EĞİTİMİNDE ŞAHSİYET VE EKONOMİK MİLLİYETÇİLİK
EKONOMİK TERÖRÜN BİLİNMEYEN YÖNLERİ !
HOŞ GELDİN ŞEHR-İ RAMAZAN
Ulusal Gazeteler
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Bugün Genel Seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz
Anketler
Sitemizin çalışmalarını nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
Beşiktaş
72
0
6
6
22
34
2
Fenerbahçe
69
0
7
6
21
34
3
Galatasaray
65
0
8
5
20
33
4
Trabzonspor
59
0
7
11
16
34
5
Hatayspor
53
0
11
8
15
34
6
Alanyaspor
52
0
12
7
15
34
7
Gaziantep FK
51
0
8
12
13
33
8
Sivasspor
51
0
7
15
12
34
9
Fatih Karagümrük
50
0
10
11
13
34
10
Göztepe
47
0
12
11
12
35
11
Çaykur Rizespor
42
0
12
12
10
34
12
Antalyaspor
42
0
11
15
9
35
13
Konyaspor
41
0
13
11
10
34
14
Yeni Malatyaspor
37
0
12
13
8
33
15
MKE Ankaragücü
37
0
16
7
10
33
16
Kasımpaşa
37
0
15
10
9
34
17
Kayserispor
35
0
15
11
8
34
18
Başakşehir FK
33
0
16
9
8
33
19
Gençlerbirliği
32
0
18
8
8
34
20
BB Erzurumspor
31
0
17
10
7
34
21
Denizlispor
26
0
19
8
6
33
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz. Sitemizde yayımlanan köşe yazılarının tüm sorumluluğu yazarının kendisine aittir 2011 © 2019 İPEKYOLUHABER.NET