Yöntem’de, Mezuniyet Sevinci

Yöntem’de, Mezuniyet Sevinci
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 9-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2019-06-14 - 08:14 - Bu haberi 238 kişi okudu.


Başarılı bir akademik yıl geçiren Yöntem Eğitim Kurumlarında 4. ve 8. sınıfların mezuniyet törenleri Dedeman Otel'de iki farklı günde gerçekleştirildi. Mezun olan öğrenciler yeni hayatlarına yelken açtılar.

 Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı'nın okunmasının ardından mezuniyet törenin açılışında konuşan Yöntem Koleji Okul Müdürü Mehmet Tekin, “Güzel ve yoğun bir tempoda bir sezonumuzu da kapatmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yöntem Koleji olarak Meram yerleşkemizde başladığımız eğitim öğretim hayatında henüz 2. yılımız olmasına rağmen, Konya eğitiminde bir çığır açtığımızı düşünüyorum. Sevgili öğrencilerimiz bundan sonraki hayatınızda başarıya odaklanın. Sevgili veliler öğrencilerimize ve öğretmenlerimize güvenerek destek verdiniz. Sizlere teşekkür ediyorum. Öğrencilerimize bundan sonraki eğitim hayatında destek vermeye de devam edin. Mezun olan öğrencilerimize başarılar dileyerek, yolları açık olsun” dedi.


  Yöntem Ailesi Olarak Büyüyoruz


 Yöntem Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu adına konuşan Özgür Pazarcı Yöntem ailesi olarak büyüdüklerini belirterek, “Öğrencilerimiz sistemli ve disiplinli çalışmasının meyvelerini aldılar. İç Anadolu’nun en büyük eğitim kompleksine sahip olan Yöntem Eğitim Kurumlarında 2019-2020 eğitim dönemi için kayıtlarımız devam ediyor. 2019 LGS’ de Işılay Kurt adlı öğrencimizin tüm soruları doğru cevaplayarak Türkiye.1.si oldu. Öğrencimiz Işılay Kurt’un başarısı hepimizi sevindirirken, gururlandırdı. Bu başarısından dolayı öğrencimizi kutlarken, emeği geçen öğretmenlerimize, anne ve babasına teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimiz bize inanarak, anlayarak ve dinleyerek eğitime devam ettiler. Tüm yılı beraber geçirdik. Sevgili öğrencilerimiz artık Yöntem ailesinden oldunuz. Sizlerle gurur duyuyoruz. Değerli velilerimiz Yöntem ailesine katkınızdan dolayı sizlere de teşekkür ediyorum. Yöntem ailesi olarak büyüyoruz. Öğrencilerimize gelecek hayatında başarılar diliyorum.”


 Konuşmaların ardından öğrencilerin karneleri dağıtıldı. Şiir dinletisi gibi birçok etkinliğin yapıldığı törende okul 1.si olan Işılay Kurt, yaş kütüğüne plaket çaktı. Katılımın yoğun olduğu mezuniyet töreninde öğrenciler doyasıya eğlendiler.
Kaynak: Duran Çölcü Google

BENZER KONULAR


NEܒde İlk Defa Öğrenci Kabul Edecek Bölümler Dikkat Çekiyor

KTO Karatay Üniversitesi ile Ziraat Katılım Bankası arasında İşi Yerinde Gözle Projesi Protokolü İmzalandı

Necmettin Erbakan Üniversitesi 5 Bin Mezunu Yeni Yaşamlarına Uğurladı

Sağlık Meslek Liselerine İlgi Artıyor

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
02838
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA