Seydişehir Belediyesi Ak Hizmet Noktası Vatandaşların Hizmetinde

Seydişehir Belediyesi Ak Hizmet Noktası  Vatandaşların Hizmetinde
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 14-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2019-05-30 - 13:41 - Bu haberi 131 kişi okudu.


Başkan Tutal, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde vaad ettiği projelerini hayata geçirmeye başladı.

Vatandaşlara daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla her geçen gün yeniliklere imza atan Seydişehir Belediyesi bu merkezde AB programları aracılığı ile gerçekleştirilecek olan IPARD, Mevka, KOP inovasyon projeleri , Tasarım Merkezi Kurulum ve sürdürme Hizmetleri , Kosgeb ve Ekonomi Bakanlığı kapsamında hibe projelerinden yararlanmak isteyenlere destek verecek.


Kapalı Pazaryerinde hizmete giren AK HİZMET NOKTASINDA Proje hazırlamak ve destek almak isteyen vatandaşlara yardımcı olunarak , hibe ve desteklerden azami düzeyde yararlanmasını  sağlanacak.


 2019 seçimlerinde Seydişehirli hemşehrilerine proje takip merkezi vaadinde bulunduğunu belirten Belediye Başkanı Mehmet Tutal; kapalı pazar yerimizde bulunan bu merkezimizi oluşturduk. Gerek Belediyemiz  ile ilgili  projelerimizin takip edilmesi, gerek vatandaşlarımızın tarım, hayvancılık ve zirai projelerinin desteklenmesi ve takip edilmesi adına danışma merkezimiz hizmete başladı. İki tecrübeli personelimiz burada görev yapıyor. Arkadaşlarımız burada Belediye ile ilgili istek,talep ve dilekleri , projeler noktasındaki görüş ve önerileri alacaklar. Ayrıca vatandaşlarımızın yararlanmak istedikleri projeler noktasında konulara çözüm üretecekler" dedi.


Başkan Tutal; açtığımız bu merkezimiz Seydişehir Belediyemiz hizmet binası dışında ikinci bir AK HİZMET NOKTASI  olarak hemşehrilerimize hizmet verecek. Özellikle pazar yerini seçtik. 55 mahallemizin tamamı Perşembe günleri buraya  geliyor ve burada  ihtiyaçlarını karşılıyorlar ,bu noktamıza gelerek talep ve görüşlerini kolaylıkla iletebilirler. Buradan KOP , MEVKA,KOSGEB, IPARD'la devam eden çalışmalarımızı sistematik hale getirdik. Yeni hizmet merkezimizin hem belediyemize hem de hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum "şeklinde konuştu.


 Kaynak: Haber Merkezi Google

BENZER KONULAR


Meram’da Çöp Konteynerlerinin Dezenfekte İşlemleri Aralıksız Devam Ediyor

Başkan Pekyatırmacı, “Hemşehrilerimizin Destekleriyle İstenen Hizmeti Gerçekleştiriyoruz”

Meram Belediyesi Ekipleri Çomaklar’a Anında Müdahale Etti

Muhtarlar Karatay'da Buluştu

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
14327
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA