Rektör Özçelik’ten, Otonom Yarışmasında Başarı Gösteren Ekibe Teşekkür

Rektör Özçelik’ten, Otonom Yarışmasında Başarı Gösteren Ekibe Teşekkür
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 9-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2019-05-30 - 07:37 - Bu haberi 1451 kişi okudu.


Konya Teknik Üniversitesi (KTÜN) Rektörü Prof. Dr. Babür Özçelik, ‘MARC Mini Otonom Araç Yarışmasında’ birincilik elde eden KTÜN RAC-LAB ekibine teşekkür belgesi verdi.

Konya Teknik Üniversitesi (KTÜN) Rektörü Prof. Dr. Babür Özçelik, OpenZeka tarafından düzenlenen ve son teknoloji ürünü sensörler ile yapay zeka algoritmalarının otonom araç uygulaması üzerinde geliştirilmesini amaçlayan ‘MARC Mini Otonom Araç Yarışmasında’ birincilik elde eden KTÜN RAC-LAB ekibine teşekkür belgesi verdi.


Rektörlük makamında düzenlenen törene, ekibin akademik danışmanlarından Dr. Öğr. Üyesi Akif Durdu ve Dr. Öğr. Üyesi Ömer Kaan Baykan, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü öğrencilerinden Erol Öztürk, Mehmet Duramaz, Yunus Emre Dursun, Osman Karagülle ve Bilgisayar Mühendisliği bölümü öğrencilerinden Meryem Afife Mutluer ile İrem Nur Yoldaş katıldı.


Rektör Prof. Dr. Babür Özçelik, yaptığı konuşmada, kazanılan başarıların verilen eğitimin kalitesini yansıttığını ifade etti. Türkiye’nin gelişimi için nitelikli proje geliştiren öğrencilere ihtiyaç olduğunu belirten Prof. Dr. Özçelik, öğrencilere kariyer planlamaları konusunda tavsiyelerde bulundu. Prof. Dr. Özçelik: “Üniversitemizin tanınırlığı açısından elde edilen başarılar büyük önem taşıyor. Üniversitemizde görmüş olduğunuz eğitim ve yeteneklerinizle girişimci olarak kendi firmanızı kurabilir ve sektörde önde gelen firmalara sahip olabilirsiniz. Bu anlamda sektördeki önemli firmalarda staj yapmak da sizlerin yetişmesi adına ciddi katkılar sağlayacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle RAC-LAB ekibi olarak elde ettiğiniz başarıyla üniversitemiz adına gurur duyuyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.” ifadelerini kullandı.


Ardından RAC-LAB ekibi teşekkür belgelerini Rektör Prof. Dr. Babür Özçelik’in elinden aldı.
Kaynak: Haber Merkezi Google

BENZER KONULAR


Yöntem öğrencisi Işılay Kurt, LGS’ de Türkiye 1.cilerinden

KTO Karatay Üniversitesi’nde Gurur Günü: Üniversite 2018-2019 Mezunlarını Verdi

Osmanlı Araştırmaları Çalıştayı NEÜ Ev Sahipliğinde Başladı

Selçuk İletişim Fakültesi’nde Mezuniyet Heyecanı

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
00326
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA