TOBB’dan Zade Global’e Ziyaret

TOBB’dan Zade Global’e Ziyaret
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 16-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2019-05-30 - 06:35 - Bu haberi 271 kişi okudu.


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, ABD temasları sırasında, Helvacızade Grubu’nun ABD Chicago merkezli şirketi Zade Global Inc’yi de ziyaret etti.

  Rifat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki heyet,  Mart ayında ABD pazarına giren ve dünyanın en büyük küresel ticaret platformu Amazon’da da satışına başlanan Zade Vital ürünleri ile ilgili bilgi aldı.


Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası olan Zade Vital ile sağlık alanında önemli çalışmalara imza atan Helvacızade Grubu’nun, merkezi Chicago’da bulunan şirketi Zade Global’e anlamlı bir ziyaret gerçekleşti. ABD’ye giden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki heyet, Zade Global’in Chicago’daki genel merkezini de ziyaret ederek incelemelerde bulundu.


Zade Vital Global Inc. Yetkilisi  Genetik ve Biyomühendis Ebru Dönmezer’in ev sahipliği yaptığı ziyarette, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Başkan Yardımcısı Tamer Kıran, Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Genel Sekreter Yardımcısı Sarp Kalkan, Genel Sekreter Mehmet Cumaoğlu ve beraberlerindeki yetkililere Zade Vital’in ABD operasyonunu ve diğer gelişmeleri aktardı. Ebru Dönmezer Heyet’e, Türkiye’nin zengin bitkisel kaynaklarından güç bulan Zade Vital’in, ABD’ye bu kadar yüksek ölçekte gönderilen ilk sağlıklı yaşam markası olduğunu söyledi.  


Ziyaret sırasında Hisarcıklıoğlu,  “Zade Vital markasına güven duyduğunu ve kullandığını, Amerika gibi rekabetin agresif olduğu bir pazarda, Türk markasının başarısının ülkemiz için bir  gurur kaynağı olduğunu” söyledi. TOBB heyeti, ABD’deki geçerli mevzuata göre düzenlenen ambalajlarıyla Zade Vital ürünlerini inceledi. Rifat Hisarcıklıoğlu’na, Helvacızade Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil, Zade Global Dr. Mevlüt Büyükhelvacıgil ve Zade Global Genel Müdürü Beril Koparal adına desteklerinden dolayı teşekkür dilekleri iletilerek, özel bir plaket takdim edildi. Kaynak: Haber Merkezi Google

BENZER KONULAR


Şirketler Dijitalleşerek İhracatlarını Artırıyor

MÜSİAD Konya’dan Hollanda ve Almanya’ya çıkarma

Filistinli İş İnsanları Zirvesi Yapıldı

Başkan Okka’dan İSO İkinci 500 Değerlendirmesi

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
91473
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA