Karatay’da Teravih Buluşmaları Sürüyor

Karatay’da Teravih Buluşmaları Sürüyor
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 14-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2019-05-15 - 12:10 - Bu haberi 73 kişi okudu.


Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ile birlikte teravih namazı sonrası Karatay’a bağlı Hacıveyiszade Mahallesi Fetih Camii’nde vatandaşlarla buluştu.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ile birlikte Hacıveyiszade Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.


İlçeye bağlı Hacıveyiszade Mahallesi Fetih Camii’nde teravih namazını kılan Başkan Uğur İbrahim Altay ile Başkan Hasan Kılca, namazın ardından mahalle sakinlerinin Ramazan’ını tebrik ettiler.


Buluşmada Başkan Altay ve Başkan Kılca, vatandaşların taleplerini dinleyerek bölgenin ihtiyaçları ile sorunların çözümü için istişarelerde bulundular.


Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Her akşam farklı bir ilçemizde farklı bir mahallemizin camisinde hemşehrilerimizle teravih namazı sonrası buluşuyoruz. Ramazanın sevincine ortak olduğumuz bu güzel buluşmalarda hemşehrilerimizin beklentilerini ve taleplerini dinleme fırsatı buluyoruz. Ben insanımıza, ilçemize ve şehrimize katkı yapan bütün hemşehrilerime bu vesileyle çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.


Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ise şunları kaydetti: “Huzurun ve manevi iklimin en güzel olduğu Konyamızda Ramazan, bu yıl da bambaşka. Bizler de her akşam bir camimizde hemşehrilerimizle buluşuyor ve Ramazan’ın tüm duygularının pekiştiğine şahitlik ediyoruz. Ramazan’da sofralarımızın yanında güler yüzümüzü paylaşmak bizim en güzel geleneklerimizden. Bu gelenek ve duyguları yaşatmalı çocuklarımıza da hissettirmek için çaba göstermeliyiz. Aramızdaki dostluk, kardeşlik, komşuluk bağlarını daha güçlendirmeliyiz”


Programa AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, ilçe teşkilatı mensupları, Konya Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları ve şube müdürleri, Karatay Belediye Başkan Yardımcıları ile belediye meclisi üyeleri de katıldı.
Kaynak: Haber Merkezi Google

BENZER KONULAR


Meram, Geri Dönüşümle Geleceğe Daha Güvenli Bakıyor!

Kılca, Hacı Yusuf Mescit Mahallesi’nde Vatandaşla Buluştu

Emlak Vergisi İlk Taksiti İçin Son Gün 31 Mayıs!

Başkan Kavuş, Hobi Bahçelerinde Vatandaşlara Misafir Oldu

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
24468
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA