Akköşe Yapı, Yapıda Güvenin İmzası

Akköşe Yapı, Yapıda Güvenin İmzası
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 16-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2019-04-25 - 12:38 - Bu haberi 168 kişi okudu.


Akköşe Yapı, Yapıya güvenin imzası, sloganı ile çıkmış olduğu yolculukta; Her sektörün şartları farklıdır.

Güven her sektörün vazgeçilmezidir. Bazen bir markaya, bazen da bir imzaya güveniriz, koncepti çerçevesindeki  sektörde bulunan tüm inşaat firmalarına  bayisi olduğu markalar ile çözüm ortaklığı yolculuğuna devam etmektedir.


 Akköşe Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Ukdem, “1999 yılında kurulmuş olan firmamız,  sektördeki  kaliteyi ve hizmeti daima kendisine ilke edinmiştir. Son yıllarda gelişen inşaat sektörüne ayak uydurarak kendini yenileyen Akköşe Yapı, ürün gamı ve çözüm ortaklarını artırarak yoluna devam etmektedir.   Kalekim, BiBoya, Egeyıldız vb. markaları ürün gamına ilave etmiştir.  Kısa surede bayi ve şantiye yelpazesini geliştirmiş olup Konya'mıza örnek olabilecek bir mağaza kazandırmıştır. Bu kazanımlarda daima yanımızda bulunan başta tüm çözüm ortaklarımıza, tüm  dost ve müşterilerimize, emeği geçen herkese teşekkür ederim. Umut ediyorum ki bu birliktelik ülkemize, Konya'mıza ve sektördeki tüm yatırımcılara  değer katacaktır,  dedi.


 Akköşe Yapı Yönetim kurulu başkanı Bilal Ukdem, yerel seçimlerden yeni çıktık ve bahar ayı ile birlikte  inşat sektöründe bir hareketlenme başlamıştır. Neredeyse  geçtiğimiz yaz ayından bugüne kadar sektörde bir daralma söz konusudur. Artık Türkiye'nin ve Kopyamızın önü açıktır. Ülkelerin lokomotif sektörleri arasında bulunan inşat sektöründeki daralma da geçicidir.  Çevre Bakanlığımızın müteahhit olma, müteahhitlerin konut satışı  ve emlak sektörüne yönelik almakta olduğu karar ve yönetmelikler,  sektörünün gelişmesi ve toparlanması için çok önemli olduğunu düşünüyorum,  şeklinde konuştu.


 Akköşe Yapı Yönetim kurulu başkanı Bilal Ukdem, Dün açılışı yapılan, Konya İnşaat, Emlak, Gayri menkul ve Belediye ihtiyaç fuarına katılan tüm firmalarımız için hayırlı  ve bereketli  olmasını dilerim. Sektördeki daralmaya rağmen  bu sektöre inanan, yatırım yapan ve fuara katılmak sureti ile risk alan sektördeki tüm katılımcı ve temsilci dostlarımızı da buradan tebrik ederim, vurgularında bulundu.


 Kaynak: Ahmet Ünver Google

BENZER KONULAR


Şirketler Dijitalleşerek İhracatlarını Artırıyor

MÜSİAD Konya’dan Hollanda ve Almanya’ya çıkarma

Filistinli İş İnsanları Zirvesi Yapıldı

Başkan Okka’dan İSO İkinci 500 Değerlendirmesi

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
41526
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA