Hursunlu İlkokulu Öğrencileri Gülümsetiyor

Hursunlu İlkokulu Öğrencileri Gülümsetiyor
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 3-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2019-04-15 - 11:25 - Bu haberi 128 kişi okudu.


Yunak Hursunlu İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri "Gülümseten Geri Dönüşümler" projesi ile yaptıkları yüzlerce oyuncağı ilçenin mahallerindeki okul öğrencilerine hediye ederek, paylaşmanın mutluluğunu yaşadılar.

Oyuncak dağıtma etkinliğine, Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut İŞCAN ve Şube Müdürü Abdullah TUNÇEZ, öğretmenler, öğrenci ve velileri katıldı.


 Hursunlu İlkokul ve Ortaokulu Müdürü Sevinç ŞAHİN projeleri hakkında şu açıklamalarda bulundu:


"Gülümseten Geri Dönüşümler" Projemiz ile hem günümüzde kaybolmaya yüz tutmuş iyilik yapma duygusunu ortaya çıkarmayı, hem de öğrencilerimizin aileleri ile birlikte daha fazla vakit geçirmesini hem de birincil amacımız olan doğaya saygı duymayı hedefledik. Projemizi koordine eden Müdür Yardımcımız İlker PINARBAŞI ile Okulumuzun öğrencileri özverili çalışmaları ile geri dönüştürülebilen veya atık denebilecek karton, kumaş, plastik benzeri malzemelerle yapılan oyuncakları çevre mahallerindeki kardeşlerine hediye etmek üzere tasarladılar. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan da bu projeye ve bizlere hem destek verdi hem de bizlerle birlikte oyuncakları dağıttı. Kendisine teşekkür ediyoruz.“


  Yunak İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, "Güzel ve anlamlı bir projedir.  Çocuklarımız bu proje ile hem geri dönüşümle sıfır atık projesine destek verdiler, hem de paylaşmayı ve hediyeleşmeyi idrak ettiler. Projede emeği geçen Hursunlu İlkokulu ve Ortaokulu idareci, öğretmen ve öğrenciler ile tüm Hursunlu halkına teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Kaynak: İmdat Yayla Google

BENZER KONULAR


Adaylara Rehberlik Hizmeti Başladı

Kabalak; “Öğrenciler Meslekleri İyi Tanıyıp, Sevmeleri İle Başarılı Olurlar.”

CHP’den, SMMMO’ ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Davutoğlu'ndan Tüm Sorulara Cevap (VİDEOLU)

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
99117
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA