İş Adamlarından İl Emniyet Müdürlüğüne Ziyaret

İş Adamlarından İl Emniyet Müdürlüğüne Ziyaret
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 16-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2019-04-09 - 14:22 - Bu haberi 102 kişi okudu.


Asrın İş Adamları Derneği (ASRİAD) Konya Şube Başkanı Mustafa Balta ve beraberindeki heyet polis haftası nedeniyle İl Emniyet Müdürü Şükrü Yaman’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette polis haftasını tebrik eden Balta, İl Emniyet Müdürü Şükrü Yaman nezdinde, Konya’mızın güvenliği için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, tüm emniyet mensuplarının heyecanını paylaştıklarını ifade etti.  Türk polisinin ülkemizin huzur ve güvenliğinin sağlanması için 7 gün 24 saat görev yaptığını dile getiren Başkan Mustafa Balta, Konya’mızın huzuru ve güvenliği için iş adamları olarak üzerlerine düşen görevi yapmaya hazır olduklarını sözlerine ekleyerek dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi.


 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İL Emniyet Müdürü Şükrü Yaman, Türk Polis Teşkilatının 174 yıldır emin adımlarla yoluna devam ettiğini ifade ederek ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması ve halkımızın güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz fedakârca görev yaptıklarını kaydetti.  Birlik ve beraberlik adına her kurumun, her şahsın taşın altına elini koyması gerektiğini dile getiren Yaman, hafta dolayısıyla ziyaret eden ASRİAD Konya Şubesi yönetimine teşekkür etti.Kaynak: Haber Merkezi Google

BENZER KONULAR


Sağlık-İş Sendikasının Başına Konyalı Başkan Seçildi

MÜSİAD’ın Dünü ve Bugünü Konuşuldu

Başkan Okka; “Artık Büyük Türkiye Hedefine Odaklanmalıyız”

İş Yerinde Güvensizlik Düşük Performansa Neden Oluyor

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
92943
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA