Bilecik Mahallesi Gençleri Futbol Turnuvasıyla Bir Araya Geldi

Bilecik Mahallesi Gençleri Futbol Turnuvasıyla Bir Araya Geldi
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 10-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2019-03-25 - 10:08 - Bu haberi 210 kişi okudu.


Selçuklu İlçesi Yükselen mahallesi eski ismiyle Bilecik mahallesi gençleri düzenlenen futbol turnuvasıyla bir araya geldi.

Selçuklu Belediyesi'nin ve Bilecikliler Hayır Cemiyeti Derneği’nin katkılarıyla düzenlenen UNORMAK - BİLECİK FUTBOL TURNUVASI, Bilecik Mahallesi Sosyal Tesisleri halı sahasında gerçekleşecek. Unormak Değirmen Makinaları ile Öz Çiğdem Kuruyemişin sponsorluğunda 14 takım kıyasıya mücadele edecek.


Turnuvanın açılış programına Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, MHP MKYK Üyesi Hüseyin Korkmaz, AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, MHP Selçuklu İlçe Başkanı Güzide Çıpan, Karatay Üniversitesi Rektörü Bayram Sade, Bilecik Hayır Cemiyeti Derneği Başkanı Ahmet Çiğdem, sporcular ve çok sayıda davetli katıldı. Törenin açılış konuşmasını yapan Dernek Başkanı Ahmet Çiğdem Katkılarından dolayı Selçuklu Belediyesi ve sponsorlara teşekkür ederek düzenlenen bu turnuvayla mahalle sakinleri arasında kardeşlik bağını güçlendirmek amacında olduklarını dile getirdi.


AK Parti ve MHP Selçuklu İlçe başkanlarının selamlama konuşmalarının ardından söz alan Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı düzenlenen turnuvayla Bilecikliler Hayır Cemiyeti Derneğinin çok önemli bir organizasyonu gerçekleştirdiğini söyledi. Bu tür organizasyonlara Selçuklu Belediyesi’nin desteği her zaman olacaktır diyen Pekyatırmacı, birlik beraberlik ve kaynaşmaya vesile olan bu turnuvada emeği geçenlere teşekkür etti. Törende son olarak söz alan MHP MKYK Üyesi Hüseyin Korkmaz “Birliğimiz bugün olduğu gibi yarında bu memleketin kalkınmasında önem arz etmektedir” dedi.


Turnuvaya destek veren sponsorlara plaket takdimi edilmesinin ardından Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’nın start vuruşuyla turnuva Unormak Spor ile Özçiğdem Sporun dostluk maçıyla başlamış oldu.
Kaynak: Faik Çelik Google

BENZER KONULAR


Büyükşehir Belediyesporlu Judoculardan 6 Madalya Birden

28 İlçede Spor Okulları Açılıyor

Tunuvada Çeyrek Final Heyecanı

Genç Judocularımız Balkan Şampiyonu Oldu

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
71854
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA