Rektör Zorlu ASKON’da Konuştu

Rektör Zorlu ASKON’da Konuştu
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 16-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2019-03-08 - 08:49 - Bu haberi 209 kişi okudu.


ASKON Konya Şubesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Zekeriya Mızırak ve Prof. Dr. Oğuz Doğan’ı işadamları ile buluşturdu

Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Zekeriya Mızırak ve Prof. Dr. Oğuz Doğan ASKON Konya Şubesi’nin misafiri oldu. ASKON Konya Şube binasındaki söyleşiye ASKON yönetimi ve çok sayıda işadamı katıldı.


Programın açılış konuşmasını yapan ASKON Konya Şube Başkanı Yakup Yıldırım, Necmettin Erbakan Üniversitesi yöneticilerine katılımlarından dolayı teşekkür ederek, “Bugün Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Zekeriya Mızırak ve Prof. Dr. Oğuz Doğan hocalarımız misafirimiz. Böylesine özel bir üniversite ile ASKON olarak her zaman işbirliğine hazırız. Üniversite-Sanayi işbirliğini ASKON olarak hep önemsedik. Kıymetli Rektörümüz sayın Cem Zorlu’da bu anlamda bizlere çok özel fikirler veriyor. Kendileri ile projeler üretip, nitelikli elaman yetiştirip ülkemizi ileriye taşıma adına adımlar atacağız. Katılımlarınızdan dolayı herkese teşekkür ediyorum” dedi.


ÜNİVERSİTE-SANAYİ İŞBİRLİĞİNİ ÖNEMSİYORUZ


Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlu da, ASKON’un lokomotif STK’lardan olduğunu belirterek, “ASKON Konya şubemize davetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. ASKON’un çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Şehir adına önemli çalışmalar yapılıyor. Özellikle iş dünyasına rehber olarak projelere şahit olduk. Bu anlamda üniversite-sanayi işbirliği ile birlikte projeler üretmeyi arzuluyoruz. Bu çok önemli bir konu. Türkiye’nin yerli üretimde istediği seviyeye ulaşma noktasında bizler de elimizi taşın altına koyacağız. Şehrimizi ve ülkemizi birlikte kalkındıracağız. Ülkemizin geleceğe yürümesinde her bir ferdin görevi var. Görevimizi en iyi şekilde yapım ülkemizi ileriye taşıyacağız” dedi. Etkinlik soru cevap ile devam etti. Etkinliğin sonunda Rektör Cem Zorlu’ya hediye takdim edildi ve hatıra fotoğrafı çektirildi.
Kaynak: Haber Merkezi Google

BENZER KONULAR


Mekpan, Project Katar 2019 Fuarında Ürünlerini Tanıttı

Mali Müşavirler Yaza İlk Adım Eğitim Seminerinde Buluştu.

Tarımın Kalbi Konya’da Atacak

TİSK Başkanlığı’na Özgür Burak Akkol Seçildi

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
83921
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA