“Gelir Vergisi Beyanında Özellik Arz Eden Konular” Hakkında Seminer Düzenlendi

“Gelir Vergisi Beyanında Özellik Arz Eden Konular” Hakkında Seminer Düzenlendi
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 16-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2019-03-08 - 07:38 - Bu haberi 189 kişi okudu.


Konya SMMM Odası “Gelir Vergisi Beyanında Özellik Arz Eden Konular” Hakkında düzenlediği seminerde meslektaşları bir araya getirdi.

Vergi Müfettişleri Derneği Genel Başkanı Sayın Özgür KUBUŞ’un katılımı ve Vergi Müfettişleri Derneği Konya Temsilcisi Sayın Yusuf GÜLER’in sunumlarıyla başarıyla tamamlandı.


Konya SMMM Odası Başkanı Seyit Faruk ÖZSELEK ve Vergi Müfettişleri Derneği Genel Başkanı Sayın Özgür KUBUŞ açılış konuşmalarında bulundular.

İlk olarak kürsüye gelen Konya SMMM Odası Başkanı Seyit Faruk ÖZSELEK, 1-7 Mart Muhasebe haftası olarak kutlandığından bu haftayı çok yoğun bir programla geçirdiklerini belirtti. ”Bildiğiniz üzere 4 Martta düzenlediğimiz Konya protokolünün de katıldığı Muhasebe Haftası kokteylimizi yoğun bir katılımla gerçekleştirdik. Bu esnada sayın vekillerimize mesleğimizin sorunlarını tekrar iletme fırsatı bulduk. Yine dün akşam da meslektaşlarımız ve eşleriyle birlikte gala yemeğimizi düzenledik. Bugün yine seminerimizde beraberiz, akşamda Regaip Kandili olması nedeniyle, vefat eden meslektaşlarımız ve meslektaşlarımızın vefat eden yakınları için mevlüt programımız olacak. Kadınlar Günü münasebetiyle 8 Martta kadın meslektaşlarımıza özel yemek programı düzenleyeceğiz.” dedi.


Başkan ÖZSELEK’in ardından kürsüye gelen Vergi Müfettişleri Derneği Genel Başkanı Sayın Özgür KUBUŞ; “Bizler aynı masanın karşılıklı taraflarında oturan insanlarız. Bu masanın karşılıklı tarafında oturan insanların aynı çatı altında bir araya gelmesinden büyük memnuniyet duyuyoruz. Oldukça faydalı verimli bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Bu seminerinde faydalı geçmesini temenni ediyorum.” diyerek Mali Müşavirler ile Vergi Müfettişleri arasında gerçekleşen işbirliğinin önemi dikkat çekti.


Konya SMMM Odasında düzenlenen seminer ile Mali Müşavirler gelir vergisi beyanında özellik arz eden konular hakkında bilgilendirildi. Sunumun tamamlanmasının ardından Vergi Müfettişleri Derneği Konya Temsilcisi Sayın Yusuf GÜLER’e plaket takdimi ile sona erdi.Kaynak: Haber Merkezi Google

BENZER KONULAR


Mali Müşavirler Yaza İlk Adım Eğitim Seminerinde Buluştu.

Tarımın Kalbi Konya’da Atacak

TİSK Başkanlığı’na Özgür Burak Akkol Seçildi

Konya Asrıad Şubesi’nden İki Anlamlı Ziyaret

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
10635
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA